Konzultant/Konzultantka ERP oblasti Distribuce

people

V souvislosti s rozvojem společnosti posilujeme náš konzultační tým a hledáme:

Náplň práce:

  • analýza potřeb zákazníka v rámci implementačních projektů
  • analýza případných legislativních změn anebo lokálních potřeb v daných oblastech
  • implementace komponentů modulu Distribuce jako součásti ERP řešení u zákazníků
  • podpora stávajících zákazníků
  • podpora obchodu (prezentace systému ve výše uvedené oblasti)

Nabízíme:

  • zajímavou práci projektového charakteru v mezinárodní společnosti
  • osobní rozvoj v dynamické společnosti
  • dobré platové podmínky
  • příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody

Požadujeme:

  • znalost logistických procesů
  • analytické myšlení
  • základní systémové znalosti nutné pro migrace dat, nastavení ERP systémů, práce s databází
  • základní zkušenosti s ERP systémy a jejich implementací
  • asertivita a dobré komunikační schopnosti
  • dobré prezentační schopnosti
  • schopnost pracovat v týmu, samostatnost, aktivní a tvořivý přístup
  • dobrou znalost angličtiny – slovem i písmem (komunikace se zákazníky i kolegy ze zahraničních poboček, prezentace, práce s dokumentací)
  • flexibilitu při občasných cestách na projekty
  • řidičský průkaz sk. B

Termín nástupu: dohodou

Lokalita: Praha 4

Pozice je vhodná pro absolventa VŠ.

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, pošlete prosím svůj životopis na tento e-mail.