PL/SQL Programátor/Programátorka

people

V souvislosti s rozvojem společnosti posilujeme náš tým a hledáme:

Vaší náplní práce bude design a vývoj zákaznických a legislativních úprav rozsáhlého, komponentově orientovaného ERP řešení.

Náplň práce:

  • programování podle funkčních specifikací, příprava datových a systémových návrhů
  • aktivní účast na mezinárodních projektech

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • profesionální a přátelský pracovní tým
  • perspektiva dlouhodobého osobního odborného rozvoje
  • mzdové podmínky při nástupu formou individuálního ujednání plně odpovídající hledané pozici v závislosti na znalostech a praxi - další mzdový vývoj závislý dle výsledků zapracování a další osobní prezentace
  • pružná pracovní doba a další benefity

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost SQL (výhodou je znalost PL/SQL)
  • výhodou je znalost Javy a/nebo C#
  • analytické myšlení a schopnost systematické práce
  • samostatnost, kreativitu, pečlivost, spolehlivost a důslednost
  • smysl pro práci v projektovém týmu
  • schopnost a vůle učit se

Termín nástupu: dohodou

Lokalita: Praha 4

Pozice je vhodná pro absolventa i studenta VŠ.

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, pošlete prosím svůj životopis na tento e-mail.