Konzultant/Konzultantka ERP oblasti Financie

people

V súvislosti s rozvojom spoločnosti posilujeme náš konzultačný tím a hľadáme:

Náplň práce:

  • analýza potrieb zákazníka v rámci implementačných projektov
  • analýza prípadných legislatívnych zmien alebo lokálnych potrieb v daných oblastiach
  • implementácia modulu Financie ako súčasti ERP riešenia u zákazníkov
  • činnosti pre podporu existujúcich zákazníkov
  • činnosti pre podporu obchodu (tvorba ponúk, prezentácie systému vo svojej oblasti)

Ponúkame:

  • zaujímavú prácu projektového charakteru v medzinárodnej spoločnosti
  • osobný rozvoj v dynamickej spoločnosti
  • dobré platové podmienky
  • príjemné pracovné prostredie, zamestnanecké výhody

Požadujeme:

  • skúsenosť v oblasti Financie
  • znalosť účtovných postupov
  • základné systémové znalosti nutné pre migrácie údajov, nastavenia ERP systémov, prácu s databázou
  • základné skúsenosti s ERP systémami a ich implementáciou
  • asertivita a dobré komunikačné schopnosti
  • dobré prezentačné schopnosti
  • schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, aktívny a tvorivý prístup
  • dobrú znalosť angličtiny – slovom aj písmom (komunikácia so zahraničnými kolegami)
  • flexibilitu pri občasných cestách na projekty
  • vodičský preukaz sk. B

Termín nástupu: dohodou

Miesto práce: Žilina

Pozícia je vhodná pre absolventa VŠ.

Pokiaľ Vás pozícia zaujala, pošlite prosím svoj životopis na tento e-mail.